Hizmet Şartları

BİZDEİSVAR https://www.bizdeisvar.com alan adı üzerinde yürütülen seri iş ilanı sitesi ve buna bağlı mobil platformlar.

Yasal Dayanak

Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)'nin "Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar" başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan "İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.

İşbu Politika’da kullanıcılarına veya internet sitesi ziyaretçilerine bildirmeksizin değişiklik yapma hakkını haizdir.

Temel Şartlar

Hizmetlerimizi kullanmanız, sizin ve BİZDEİSVAR arasındaki işbu belgedeki şartları kabul ettiğiniz ve hizmetlerimizi kullanımınız boyunca da bu şartlara(zamanla değiştirilebilecek bu şartların son hali dahil) bağlı kalacağınız anlamına gelir

Hizmetlerimiz YASAL DAYANAK çerçevesinde olup; Üyelik sistemi bulunmamaktadır, İş arayanlardan herhangi bir kayıt yada başvuru alınmamaktadır, İş ilanlarında "BAŞVUR" butonu bulunmamaktadır.

Hizmetlerimiz, günden güne yeni ek uygulamalar ile gelişecektir. Her bir yeni ek uygulama için ek şartlar uygulanabilir. Ek şartlar, yeni ek uygulama ile birlikte size bildirilir ve bu ek şartları kabul ederek yeni uygulamayı kullanmanız halinde, sizinle yaptığımız bu sözleşmenin bir parçası olur.Hizmetlerimizi kullanımınızdan ve hizmetlerimize sağladığınız içerikten siz sorumlusunuz. Sağladığınız içerik, diğer BİZDEİSVAR kullanıcıları internet siteleri ve arama motorları tarafından erişilebilir. Dolayısıyla bilinmesini istemediğiniz veya doğru olmayan içeriği bizdeisvar’a göndermeyin. Hizmetlerimiz, bizdeisvar’a ait olmayan içerik görüntülemektedir.

Bizdeisvar bu içeriklerin doğruluğunu, güvenirliğini garanti etmez, bu içeriklerin sorumluluğu ilgili içeriği kullanıma sunan gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bu içeriklere güvenip güvenmemek tamamen sizin sorumluluğunuzdur.

Bizdeisvar Hizmetlerinden bazıları reklam yoluyla desteklenecektir. Dolayısıyla Hizmetlerimizdeki içeriklerde reklamların yayınlanmasını kabul etmektesiniz. Bizdeisvar hizmet şartlarına uymamanız, yasalara aykırı davranmanız veya şuan için öngöremediğimiz herhangi bir olumsuz durumun oluşması halinde size hizmet vermeyi durdurabiliriz.

Gizlilik

Hizmetlerimizi kullanma sürecinizdeki topladığımız bilgiler ve sağladığınız içerikler Bizdeisvar Gizlilik Sözleşmesine tabidir. Hizmetlerimizi kullanarak Bizdeisvar Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerimizdeki Değişiklikler

Hizmetlerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Kullanımınızdaki hizmetlere ek işlevler ekleyebileceğimiz gibi var olan işlevleri de değiştirebilir veya tamamen kullanımdan kaldırabiliriz.

Bildirimler

Hizmetlerimizi kullanımız esnasında, size duyuru veya bilgilendirme iletileri gönderebiliriz.

İLAN YAYIN YÖNERGESİ,

bizdeisvar.com en doğru işi en doğru adaylara gösterim için yüksek teknoloji yazılım bilgisi ile hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Buna göre, iş arayanların hak/ haklarını savunma maksatı ile bazı ilan yayın yönergeleri oluşturmuştur.

• Resmi/ Gerçek tüzel olmayan kişi/ kişilerin veya kurum/ kurumların ilanları sitemizde yayınlanmamaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldırılma hakkını bizdeisvar.com elinde saklı tutar.

• Seyahat engeli olmayan- yatılı asistan- yatılı yönetici asistanı- yatılı bayan bu ve buna benzer sözcük öbeklerini içeren ilanlar sayfamızda yayınlanmamaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldırılma hakkını bizdeisvar.com elinde saklı tutar.

• Korsan taksi vb. usulsüz hizmet veren firma/ firmaların şahıs veya şahısların iş ilanları yayınlanmamaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldırılma hakkını bizdeisvar.com elinde saklı tutar.

• Network marketing, kazan kazan (pay to win) bu ve buna benzer (net maaş içermeyen, Sigorta gibi işlemleri bulunmayan, kurum veya şirket olmayan şahıs ve şahısların) iş ilanları yayınlanmamaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldıırlma hakkını bizdeisvar.com elinde saklı tutar.

• İş arayanların hak ve haklarını savunmak adına bayan personel arayışı olan firmaların (istisnai durumlar haricinde) iş ilanları detayında sabit numara zorunluluğu bulunmaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanın askıya alınması-durdurulması ilanların yayından kaldırılma haklarını bizdeisvar.com elinde saklı tutar.

• Sitemizde Yatılı hasta bakıcı - yatılı evişlerine yardımcı - yatılı evişlerine yardımcı - yabancı uyruklu yatılı bayan bu ve buna benzeri iş ilanlarının sitemizde yayınlanmamaktadır. Olası yayınlanma durumunda ilanların yayından kaldırılma haklarını bizdeisvar.com elinde saklı tutar.